Lego City 60177 Stíhačka na letecké show

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Dostupnost Na dotaz
209 Kč
Kód produktu 657
Značka LEGO
Kategorie LEGO
Položka byla vyprodána...
 

LEGO 60177 - Stíhačka na letecké show z produktové řady LEGO CITY. Dětské plastové kostky v krabici.

Vzlétni do oblak v úžasné Stíhačce na letecké show a dopřej divákům opravdové vzrušení! Nasaď si helmu a naskoč do stíhačky, zavři kokpit a pak už vzlétni a předveď pár cool akrobatických kousku!

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

  • Rozměry balení (š v h): 15,5 x 14 x 6cm
  • Materiál: plast (pvc)
  • Počet dílků v balení: 87
  • Obsah balení: minifigurka pilota, barevná stíhačka s cool ornamenty, podvozkem a otevíracím kokpitem

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 5 do 12 let